«Укрнафта» підвищує заробітні плати
«Укрнафта» підвищує заробітні плати

В компанії триває перегляд системи та розмірів оплати праці, зазначив під час прес конференції 21 червня Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс. В травні згідно рішення Правління “Укрнафти” значно підвищено тарифні ставки та оклади працівників. В структурних одиницях, які здійснюють виробничу діяльність в повному обсязі, оклади інженерно-технічних працівників були збільшені на 40%, а тарифні ставки для працівників робітничих професій – на 55%. В інших структурних одиницях підвищення склало відповідно 25% та 40%. Водночас скасовано щомісячну так звану «кризову» виплату в розмірі 20-35% від доходу, яку свого часу ввели як тимчасовий компонент оплати праці.

Завдяки зростанню саме базової частини заробітку працівники отримали ряд інших довгострокових переваг. Зокрема, суттєво збільшився розмір матеріальної допомоги до відпустки, а також усі виплати, які нараховуються від середнього заробітку, наприклад,  оплата  відпускних днів та днів відрядження.

Такі зміни спрямовані на побудову сучасної, прозорої та конкурентної системи оплати праці. Зросла базова гарантована частина заробітку працівників “Укрнафти”, зменшилась кількість виплат, не пов’язаних безпосередньо з результатами роботи, а рівень оплати праці в компанії став більш
конкурентним. В січні-травні 2017 року середньомісячна зарплата в ПАТ «Укрнафта» склала 8 780 грн. (за аналогічний період минулого року – 6 615 грн.).

Підвищення заробітних плат не стосується топ менеджерів компанії, які працюють за індивідуальними контрактами.

Марк Роллінс, Голова Правління ПАТ «Укрнафта»:

«Разом із перебудовою компанії та інвестиціями в модернізацію обладнання ми продовжуємо інвестувати в людей. Крок за кроком ми оновлюємо систему оплати праці та мотивації персоналу, аби співробітники компанії отримували справедливу винагороду та мали наснагу працювати з віддачею».

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також