«Укрнафта» підключається до ProZorro.Продажі
«Укрнафта» підключається до ProZorro.Продажі

ПАТ «Укрнафта» продовжує реформування системи закупівель. 9 червня 2017 року компанія підписала договір з оператором електронного майданчика щодо доступу до електронної торгової системи ProZorro.Продажі – ProZorro.Sale. Для роботи в цій системі компанія планує використовувати електронний майданчик zakupki.prom.ua.

Роберт Уоллі, Виконавчий віце-президент з питань технологій і послуг:

«Приєднання до системи ProZorro.Продажі дасть змогу «Укрнафті» отримати конкурентну ціну при продажу матеріалів та обладнання, які не використовуються для виробничої діяльності та потреб компанії».

Співробітники команди закупівель центрального апарату «Укрнафти» пройшли навчання по проведенню аукціонів з реалізації активів. На цьому тижні компанія планує розмістити перші заявки на онлайн-платформі, щоб проаналізувати, як працює система. «Укрнафта» може виставити на продаж металобрухт, бурові долота та труби.

Як повідомлялося раніше, «Укрнафта» приєдналася до системи ProZorro Публічні закупівлі в середині жовтня 2016 року. Оновлення системи закупівель є одним із топ-10 трансформаційних проектів, розроблених управлінською командою компанії для реформування «Укрнафти».

Станом на 12 червня «Укрнафта» розмістила в системі ProZorro Публічні закупівлі 548 заявок на суму понад 320 млн грн.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також