«Укрнафта» має намір переглянути низку проектів спільної діяльності
«Укрнафта» має намір переглянути низку проектів спільної діяльності

Про це заявив Голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс під час Другого українського газового інвестиційного форуму, який пройшов у Києві 23 березня 2017 року.
 
«Ми збираємося переглянути низку договорів про спільну діяльність для кращого контролю за виконанням інвестиційної програми і більш прозорим розподілом коштів», ‒ повідомив він.
 
Крім цього, керівництво компанії веде переговори про співпрацю з міжнародними компаніями в рамках спільної діяльності для залучення додаткових інвестицій і сучасних технологій. Зокрема, розглядається можливість залучення інвестицій у трьох напрямах:
•    розробка родовищ, яка охоплює буріння вертикальних і похилих свердловин, бічних стовбурів, горизонтальних свердловин з багатостадійним гідророзривом пласта, операції заводнення, 3D сейсморозвідку, оновлення мережі дегазації на старих свердловинах;
•    модернізація газопереробних заводів;
•    оновлення парку бурових установок.
 
З огляду на відомі проблеми «Укрнафти», пов'язані з балансом підприємства і податковим боргом, в короткостроковій перспективі найбільш ефективним способом залучення додаткових інвестицій, яких гостро потребує компанія, є пошук партнерів з надійною репутацією. Така взаємодія дозволить «Укрнафті» залучити нові технології та сприятиме посиленню потенціалу компанії.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93

Читайте також