Структура компанії Структура компанії
Інфографіка структури компанії
 • АКЦІОНЕРИ
 • НАГЛЯДОВА РАДА
 • ПРАВЛІННЯ
 • ПЕРЕРОБКА І ПРОДАЖ РОЗВІДКА І ВИДОБУТОК
 • Науково-дослідний і проектний інститут
 • Управління транспорту
 • НГВУ «Борислав - нафтогаз»
 • НГВУ «Долина - нафтогаз»
 • НГВУ «Надвірна - нафтогаз»
 • НГВУ «Полтава - нафтогаз»
 • НГВУ «Чернігів - нафтогаз»
 • НГВУ «Охтирка - нафтогаз»
 • Гнідинцівський газопереробний завод
 • Долинський газопереробний завод
 • Качанівський газопереробний завод
 • Укрнафта Буріння
 • Управління нафтопромислового сервісу
 • Мережа АЗС: 26 відділень реалізації нафтопродуктів
 • 537 автозаправних станцій по всій Україні
Менеджмент
Олег Гез
Олег Гез Голова Правління

Олег Гез має понад 15 років досвіду в нафтовій галузі, спеціалізуючись в основному на розвитку бізнес-сегменту Downstream, переробці та реалізації нафтопродуктів, операційній ефективності напрямку продажів, управлінні та трансформації роздрібного бізнесу, управлінні угодами злиття та придбання компаній в нафтогазовому секторі.

Олег Гез приєднався до команди «Укрнафти» в 2016 році, спочатку на посаді Директора департаменту планування та контролю ефективності, а з жовтня 2017 року – Виконавчого Віце-Президента з питань збуту, який також входить до Правління компанії. З 1 травня 2019 року тимчасово виконував обов’язки Голови Правління Товариства. До початку роботи в «Укрнафті» пан Гез понад 10 років своєї кар'єри присвятив компанії «ТНК-ВР», де обіймав керівні посади за напрямками стратегічного планування, управління активами та продажами в В2В секторі, а також був заступником генерального директора з економіки VDS (Білорусь).

Олег закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю управління проектами та консалтинг та отримав ступінь магістра. Стажувався за програмою British Chancellor Financial Sector Scheme у Leeds Business School (Лідс, Великобританія) та в компанії Kepstowe Freight Services (Лондон, Великобританія). Також отримав ступінь сертифікованого бухгалтера та члена Association of Chartered Certified Accountants (ACCA, Великобританія).

Ірина Євець
Ірина Євець Заступник Голови Правління, Головний фінансовий директор

Ірина Євець – професійний фінансист із 20-річним практичним досвідом, отриманим у провідних українських компаніях. З грудня 2015 року займає посаду Головного фінансового директора, заступника Голови Правління – члена Правління ПАТ «Укрнафта».

Від 2011 до 2015 рр. працювала в «МТС Україна» (TM Vodafone) на посаді фінансового директора. До приходу в МТС, з 2009 до 2011 р., Ірина працювала в ПрАТ «КЗБН Росинка» (до серпня 2010 – Orangina Schweppes Group Ukraine)  спочатку на посаді фінансового директора, згодом стала Головою Правління. До цього, протягом 7 років, Ірина займала ключові керівні позиції в групі «Укрпродукт» (Ukrproduct Group). Від 1993 до 2001 р., до початку своєї кар'єри в Ukrproduct Group, пані Євець керувала аудиторською компанією «АудитЮрПослуги» (м. Львів).

Ірина з відзнакою закінчила Львівський лісотехнічний університет за спеціальністю інженер-економіст, а також отримала ступінь EMBA Школи менеджменту університету «Ерасмус» (Нідерланди, Роттердам). Ірина має рівень сертифікованого бухгалтера-практика (CAP, International Council of Certified Accountants and Auditors).

Маврікій Калугін
Маврікій Калугін Заступник Голови Правління, Виконавчий Віце-Президент з видобутку і переробки

Маврікій Калугін - професійний нафтовик з великим міжнародним досвідом в сфері розробки нових і модернізації існуючих родовищ, управління розробкою родовищ, проектів підвищення нафтовіддачі IOR / EOR, технічної експлуатації та загального управління. У лютому 2016 р пан Калугін зайняв посаду Виконавчого Віце-Президента з видобутку і переробки, члена Правління ПАТ «Укрнафта». До приходу в Укрнафту пан Калугін керував проектами в компанії Petrofac (Румунія) на посаді регіонального менеджера. Раніше займав високі технічні та операційні посади в таких компаніях, як Petrofac Integrated Energy Services (Росія), Cairn India, TNK-BP, Occidental, ConocoPhillips і ARCO (Аляска).

Маврікій отримав ступінь бакалавра хіміко-інженерних наук в Університеті Айдахо, є членом Товариства інженерів-нафтовиків, вільно володіє російською мовою.

Дмитро Мордовенко
Дмитро Мордовенко Заступник Голови Правління, Виконавчий Віце-Президент з питань корпоративної стратегії та розвитку

Дмитро приєднався до «Укрнафти» у листопаді 2019 року, із січня 2020 року став членом Правління компанії. 

Він має багаторічний досвід роботи у нафтогазовій галузі та у стратегічному консалтингу. Зокрема, обіймав низку керівних посад у ТНК-ВР та працював керівним партнером у Центральній та Східній Європі консалтингової компанії PwC Strategy& (колишня Booz&Co.). Крім того, він має досвід роботи у диверсифікованих холдингах, де управляв інвестиціями та очолював портфельні компанії.

Дмитро Мордовенко закінчив Харківський національний університет, одержав ступінь магістра в Університеті Екзетера (Велика Британія) і ступінь МВА бізнес-школи INSEAD (Франція). 

На посаді заступника Голови Правління та Виконавчого Віце-Президента Дмитро відповідає за підготовку та імплементацію стратегічних ініціатив і довготермінових планів розвитку «Укрнафти», управління поточними та реалізацію нових проектів спільної діяльності, управління інвестиціями та проектами трансформації.

Олег Гез
Ірина Євець
Маврікій Калугін
Дмитро Мордовенко
Наглядова рада