Спростування недостовірної інформації

27.01.2016 р. засобами масової інформації поширено інформацію про те, що представниками ПАТ «Укрнафта» в грудні 2015 року було здійснено неправомірне втручання в роботу органів ДВС, а також допущено невиконання судового рішення шляхом узгоджених дій з обслуговуючим банком.

Зазначена інформація, поширена ЗМІ, не відповідає дійсності. Викладена в листі так званого «Міжнародного комітету захисту прав людини», на який містяться посилання в публікаціях, інформація є недостовірною, що підтверджує лист від відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби.

При цьому ПАТ «Укрнафта» доводить до відома засобів масової інформації таке.

Господарським судом міста Києва у серпні 2015 року дійсно прийнято рішення про стягнення коштів з ПАТ «Укрнафта» на користь компанії «Інтербізнесконсалт», яка звернулася з позовом на підставі угоди з російською компанією-кредитором ПАТ «Укрнафта». На думку ПАТ «Укрнафта», судове рішення прийнято з порушенням законодавства, оскільки спір мав розглядатись у міжнародному комерційному арбітражі, а позовні вимоги були необґрунтовані.

Станом на грудень 2015 року рішення суду було виконане, незважаючи на те, що ПАТ «Укрнафта» продовжує його оскарження у Вищому господарському суді України.

Ми просимо засоби масової інформації надалі утримуватись від поширення недостовірних даних та перевіряти факти перед тим, як їх публікувати.

Читайте також