Щодо звернення ПАТ «Укрнафта» до Генеральної прокуратури України з заявою про вчинення кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності керівництвом Міненерговугілля

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» повідомляє, що 11.09.2014р. Товариство звернулося до Генеральної прокуратури України з заявою про вчинення керівництвом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України дій, які мають ознаки кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності, передбачених статтями 364, 366 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем та службове підроблення).

Викладені в заяві факти стосуються обставин, які пов’язані з організацією та проведенням біржових аукціонів з продажу енергоресурсів на Українській універсальній біржі всупереч забороні Окружного адміністративного суду м. Києва (ухвала про забезпечення адміністративного позову від 22.07.2014р. у справі № 826/10456/14).

ПАТ «Укрнафта» заявляє, що протиправні дії керівництва Міненерговугілля спричиняють негативні наслідки для господарської діяльності Товариства, і у зв'язку з цим Товариство вживатиме усіх заходів для захисту власних прав та інтересів в площині правового поля.

Правління ПАТ «Укрнафта»

Читайте також