Щодо аукціонів з продажу нафти і процесів ціноутворення

30 листопада 2015 Голова Правління ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінс надіслав листа Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку з проханням звернути увагу на деякі важливі питання, що виникли у зв'язку з блокуванням проведення аукціонів з продажу енергоресурсів, а також переглянути стандарти формування стартової ціни на нафту ПАТ "Укрнафта" Аукціонним Комітетом.

У зв'язку з цим листом в деяких ЗМІ з'явилися публікації про те, що Марк Роллінс нібито просить повернути 15% знижку на нафту компанії. Дана інформація не відповідає дійсності, оскільки в листі чітко прописано наступну заяву пана Роллінса: "Я особисто готовий взяти безпосередню участь у процесі розроблення та обговорення об'єктивного підходу до розрахунку і встановленню стартової ціни нафти для Товариства, щоб привести її у відповідність до сучасних реалій та стану речей на світовому нафтовому ринку". Мета цієї пропозиції - ініціювати перегляд поточних механізмів ціноутворення для забезпечення найбільш ефективного функціонування аукціонів з продажу нафти.

Нагадаємо, що поточна версія постанови Кабінету Міністрів України №570 від 16 жовтня 2014 року призвела до зриву двох аукціонів в листопаді минулого року через відсутність покупців.

За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби за тел: +38 044 239 14 93

Читайте також