Заявление по поводу незаконного объявления о проведении Украинской универсальной биржей 24.09.2014г. биржевого аукциона № 192-193 по продаже нефти сырой и газового конденсата

У зв'язку з оголошенням проведення 24.09.2014р. о 12.00 на Українській універсальній біржі (далі УУБ, Біржа) біржового аукціону № 192-193 з продажу нафти сирої і газового конденсату власного видобутку ПАТ «Укрнафта», Товариство повідомляє, що не має намірів брати участь у зазначеному аукціоні. ПАТ «Укрнафта» не подавало на Біржу жодних заявок та пропозицій щодо цього, як це передбачає Регламент організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу на внутрішньому ринку на УУБ, розміщений на сайті УУБ. У зв'язку з цим УУБ не мала права публікувати оголошення про проведення аукціону в засобах масової інформації та розміщувати його на власному веб-сайті.

ПАТ «Укрнафта» звертає увагу, що будь-які дії, направлені на організацію та проведення аукціону на Українській універсальній біржі є незаконними, оскільки суперечать судовому рішенню, прийнятому Окружним адміністративним судом м. Києва від 22.07.2014р. у справі № 826/10456/14.

Товариство не несе відповідальність за односторонні неправомірні дії УУБ, пов’язані з організацією та проведенням аукціону 24.09.2014р. ПАТ «Укрнафта» вважає, що будь-які негативні наслідки, спричинені незаконним проведенням біржового аукціону, яких можуть зазнати потенційні покупці, будуть підставою для відповідальності УУБ. Товариство звертається до Аукціонного комітету з вимогою негайно вжити заходів щодо припинення УУБ вчинення неправомірних дій з метою запобігання порушення прав потенційних покупців та захисту їх інтересів.

ПАТ «Укрнафта»

Читайте также