Результати засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»
Результати засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»

Вчора відбулось засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта», на якому було розглянуто низку нагальних питань. 

Пропозиції щодо реструктуризації трьох управлінь бурових робіт ПАТ «Укрнафта» та створення єдиного підрозділу з буріння, які розглядались на попередньому засіданні, отримали підтримку Наглядової ради. 

Наглядова рада підтримала закладені в зверненні правління ПАТ «Укрнафта» до Кабінету міністрів України принципи вирішення проблеми реалізації нафти через вдосконалення механізму нафтових аукціонів, які, зокрема, передбачають дозвіл на експорт нафти. Найближчим часом правління направить детальні пропозиції на розгляд відповідних державних органів.

Правління подало до Наглядової ради новий план фінансового оздоровлення компанії та погашення її податкового боргу. Розгляд цього питання був відкладений до проведення правлінням консультації з Державною фіскальною службою України щодо практичних та юридичних аспектів реалізації цього плану.

Наглядова рада також доручила правлінню компанії оцінити варіант продажу крупних активів компанії в рамках альтернативного підходу до погашення податкової заборгованості.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також