ПАТ «Укрнафта» сплатило 386 млн грн. податків

Сьогодні ПАТ «Укрнафта» сплатило 386 млн грн. податкових платежів до Державного бюджету України. У попередні місяці поточного року компанією сплачено 1,88 млрд грн. податків.

Марк Роллінс, Голова правління ПАТ «Укрнафта»: "Для збільшення грошового потоку нове керівництво змінило бізнес-модель. Зокрема, ми почали реструктуризацію та реформування наших закупівель та системи роздрібних продажів, а також ініціювали програму зі скорочення витрат. Ці заходи допоможуть не тільки вчасно сплачувати усі наші поточні податкові зобов'язання, але і зроблять значний внесок у скорочення накопиченої "історичної" заборгованості".

Керівництво  компанії віддає пріоритет сплаті податкових платежів і погашення заборгованості одразу ж після виплати заробітної плати 26 тисячам співробітникам компанії та інших критично необхідних операційних витрат.

У квітні 2016 року компанія заплатила 303 млн грн податків до держбюджету, в тому числі 98 млн грн платежів за користування надрами.

У лютому 2016 року Правління ПАТ «Укрнафта» внесло пропозицію прем'єр-міністру України про перегляд ставки рентних платежів за видобуток нафти і прив'язати їх до поточних цін на нафту.

 

 
За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

 

Читайте також