ПАТ «Укрнафта» розпочато літню оздоровчу кампанію для дітей

ПАТ «Укрнафта» приділяє особливу увагу дітям працівників, турбуючись про їх здоров’я та відпочинок під час канікул, та проводить повноцінну літню оздоровчу кампанію. Товариство завершило підготовку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до літнього сезону. Зокрема, працівники компанії мають можливість відправити своїх дітей до 4-х літніх таборів у різних регіонах України.

Одним із таких таборів, що належить ПАТ «Укрнафта», є лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба», який знаходиться в Івано-Франківській області у чудовому карпатському лісі. 29 травня було офіційно відкрито першу табірну зміну, на яку заїхали майже триста дітей, з них половина – діти працівників товариства.

Уперше табір прийняв маленьких відвідувачів у 1985 році, відтоді тут оздоровилось 45 тисяч хлопчиків і дівчаток. Сьогодні у ЛОК «Дружба» для дітей створені всі умови для активного відпочинку: басейн, футбольний стадіон, сучасні спортивний, тренажерний та більярдний зали, бібліотека та комп’ютерний зал. Протягом зміни дітей залучають до різноманітних конкурсів та ігор. У таборі приділяється підвищена увага розвитку дітей. Окрім традиційних розваг, заплановані екскурсії на Cкелю Довбуша, Івано-Франківський аквапарк та інші цікаві місця. Протягом зміни діти можуть не тільки відпочити, а й оздоровитися. Дітлахи отримують різноманітні профілактичні процедури, що включають в себе фіто- та аромотерапію, профілактичні та лікувальні масажі, відвідують фізкабінети та соляну печеру.

За результатами державної атестації у 2010 році ЛОК «Дружба» присвоєно вищу категорію і перше місце серед аналогічних закладів Івано-Франківської області, а в серпні 2015 року повторно присвоєно вищу категорію і визнано найкращим в області.

Організація повноцінного відпочинку для дітей працівників – важлива частина соціальної політики ПАТ «Укрнафта». Працівники компанії за відпочинок своїх дітей сплачують лише десяту частину вартості, основне фінансове навантаження лягає на соціальний бюджет підприємства – 90% вартості відпочинку сплачує компанія.

 

За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також