Нові надходження в СДО «КЛІК»
Нові надходження в СДО «КЛІК»

Про те, що наша компанія має власну корпоративну систему дистанційної освіти «Клік», не чув хіба що лінивий.

Менше року тому, коли ми тільки відкрили СДО, за адресою click.ukrnafta.com було всього три дистанційні курси, а кількість активних користувачів, які одночасно працювали з ресурсом, ледве сягала 10. Зате тепер, у дні максимальної активності, навчання в системі одночасно проходять від 200 до 300 укрнафтівців.

Це й не дивно, адже тепер у каталозі «Кліка» вже 15 корисних і цікавих дистанційних курсів! Такій кількості можливостей для навчання позаздрять працівники більшості провідних українських компаній.

Ми повсякчас проводимо опитування, збираємо відгуки і спілкуємося з вами, щоб зрозуміти, які знання необхідні вам для якісного професійного розвитку. Тому «Клік» постійно оновлюється та поповнюється новими курсами, матеріалами та корисною інформацією.

ЩО НОВОГО?

Останні місяці були для СДО вкрай плідними. Тож ми з радістю презентуємо одразу декілька якісних новинок.

  1. Курс «Як провести нараду?». Про те, чим відрізняються провальні наради від ефективних, як правильно спланувати та провести зустріч, як не витрачати марно ані власний час, ані час колег. Корисний для всіх, а особливо – для керівників команд.
  2. Курс про особливості та секрети нашої корпоративної пошти Microsoft Outlook. Ви дізнаєтеся, як ефективно працювати з поштою, і детально познайомитеся з можливостями функцій «Календар», «Зустрічі та наради», «Завдання» та «Контакти».
  3. Курс «Цивільний захист». Налічує 11 навчальних модулів і тестів, тобто можна не лише пройти навчання, а й перевірити засвоєні знання. До речі, це вже зробили понад 500 укрнафтівців!
  4. Курс «Пожежно-технічний мінімум». Складається з декількох модулів та контрольного тесту, навчає, як поводитися за різних виробничих ситуацій, аби уникнути ризику пожеж.
  5. Також доступною залишається вікторина до 50-річчя «Укрнафти». Тож якщо у вас виникне бажання перевірити знання про нашу компанію – мерщій в СДО.
  6. Нагадуємо, що колекція відеороликів «Розпитаємо» постійно поповнюється. Якщо ви не маєте можливості приєднатися до живого ефіру, то завжди можете переглянути програми в записі.

Крім новинок, «Клік» має ґрунтовні курси щодо визначення цілей, надання зворотного зв’язку, управління часом, принципів ділового листування та багато інших. Зайдіть та переконайтеся! Ви обов’язково знайдете в системі те, що буде корисним і цікавим саме вам.