Марк Роллінс зустрівся з Андрієм Коболєвим і Романом Насіровим

Триває підготовка до чергового засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта». Сьогодні Марк Роллінс зустрівся з головою Наглядової Ради товариства Андрієм Коболєвим та обговорив із ним процес підготовки інформаційних матеріалів з питань порядку денного засідання, яке має відбутися 7 червня, а також питання, які будуть розглянуті на Загальних зборах акціонерів, призначених на 7 липня.

Проблеми, пов’язані з можливим впровадженням процедури фінансового оздоровлення «Укрнафти» та механізми сплати податкової заборгованості, обговорювалися під час зустрічі Марка Роллінса з головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим. Відбувся конструктивний відвертий діалог, спрямований на пошук шляхів розв’язання фінансових проблем найбільшого нафтовидобувного підприємства України.
  
На запланованому на 7 червня засіданні Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» планується затвердити матеріали щодо порядку денного Загальних зборів акціонерів, а також розглянути консолідовані, складені за МСФЗ, фінансові результати ПАТ «Укрнафта» за 2015 рік та звіт аудиторської фірми «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)». Також планується затвердження основних вимог та критеріїв для обрання аудитора, який буде проводити спеціальну перевірку.
  
За додатковою інформацією звертайтеся,  будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93
Читайте також