Місія та цінності Місія та цінності
Місія та цінності

«Укрнафта» - найбільша українська нафтогазова компанія, що контролює низку першокласних активів у нафтогазовій галузі.

Наша місія – збудувати на цій основі національного лідера з ефективності та корпоративного управління, який би забезпечував акціонерам компанії максимальну ринкову вартість.

БІЗНЕС-ПРИНЦИПИ

В своїй діяльності компанія та її співробітники стикаються з необхідністю збалансувати економічні, соціальні та етичні аспекти ведення бізнесу. Бізнес-принципи «Укрнафти» – це спільні ціннісні орієнтири компанії, які мають допомогти співробітникам приймати правильні рішення та брати відповідальність, незалежно від посади та масштабу завдань. 

Виходячи з цього, головні цінності «Укрнафти» - це:
 • Висока якість

  Ми прагнемо до якості у всьому. Чи йде мова про буріння нової свердловини або про обслуговування клієнтів на заправних станціях, наші співробітники працюють у відповідності з найвищими стандартами якості.

 • Ефективність

  Ми завжди прагнемо оптимізувати наш бізнес, щоб досягти максимальних результатів, найбільш ефективно використовуючи наявні ресурси. Це стосується як наших виробничих підрозділів, так і управління фінансами компанії.

 • Прозорість

  Ми стаємо відкритою, сучасною компанією. Ми впевнені, що прозорість підвищує ефективність, в результаті приносячи вигоду всім - акціонерам, співробітникам і широкій громадськості.

 • Соціальна відповідальність

  У регіонах, де працюють наші підприємства, ми усвідомлюємо всю важливість тієї ролі, яку відіграє наша компанія – і як потужний працедавець, як виробник, відповідальний за захист навколишнього середовища.