Кар’єра в компанії Кар’єра в компанії
Кар’єра в компанії

Компанія «Укрнафта» – одна із найбільших роботодавців на ринку України. У нашій компанії працюють понад 22 тисячі співробітників, задіяних у видобутку, обслуговуванні, науково-дослідницькій роботі та роздрібній торгівлі.

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Ми робимо все можливе для професійного зростання своїх співробітників, забезпечуючи можливості для розвитку та побудови успішної кар'єри. Ми радо вітаємо і молодих спеціалістів, і досвідчених професіоналів, які прагнуть розвиватися та бути частиною компанії національного масштабу. Компанія залучає до своїх лав талановитих співробітників, які вміють працювати в команді, відповідально ставляться до виконання поставлених завдань, орієнтуються на результат та не бояться виявляти ініціативу.

Якщо ви прагнете розвиватися у нафтогазовій індустрії, надсилайте своє резюме у відділ з підбору персоналу на адресу careers@ukrnafta.com, вказавши у темі листа назву вакансії, на яку претендуєте. Якщо наразі немає відкритої вакансії за вашим профілем роботи, ви можете надіслати нам інформацію про себе, зазначивши у листі бажаний напрям роботи.