До 5 червня! Формуємо альбом історії «Укрнафти» разом!
До 5 червня! Формуємо альбом історії «Укрнафти» разом!

Дорогі укрнафтівці, вітання! Мабуть, ви вже звикли, що саме цим словом ми бажаємо вам гарного дня. Проте зовсім скоро слово «Вітання!» лунатиме на честь справжнього іменинника, ювіляра. Адже влітку виповнюється 50 років з дати заснування Державного виробничого об’єднання «Укрнафта». 

Ми інколи пропонуємо вам поділитися власними світлинами. Сьогодні ми просимо це зробити знову, однак цього разу все значно відповідальніше! 

Спеціально до 50-річчя нашої «Укрнафти» ми разом з вами створюємо масштабний фотоальбом із раритетними фотознімками. Це буде альбом історії нашої компанії, зітканий з історій кожного укрнафтівця! 

ЧОГО МИ ЧЕКАЄМО?

Архівні та нові світлини з виробничих об’єктів, фотографії з вашими наставниками, фото трудових колективів. Сімейні фотографії, якщо нафтова справа – ваша родинна традиція. Світлини зі спартакіад, екскурсій, спільних поїздок тощо. Загалом – будь-який момент з історії «Укрнафти», що зафіксований на фото і який ви згадуєте з посмішкою. 

ДО ЯКОГО ЧАСУ ЧЕКАЄМО?

Фото можна надіслати на адресу Golos@ukrnafta.com до 5 червня включно. Якщо ви маєте змогу підписати фотографію, будь ласка, вкажіть якнайбільше деталей: час, місце, імена людей і що саме зафіксовано на фото. 

ЩО ПЛАНУЄМО?

Абсолютно всі світлини ми розмістимо в фотоальбомі на корпоративному порталі. Галерея буде доступна для перегляду в червні.

 

Давайте разом сформуємо альбом історії нашої «Укрнафти»!