До уваги представників засобів масової інформації
До уваги представників засобів масової інформації

Генеральна прокуратура України за сприяння Служби безпеки України проводить слідчі дії в центральному офісі ПАТ «Укрнафта» і в його регіональних підрозділах в Бориславі, Прилуках, Полтаві та Охтирці. Обшуки проводяться на підставі ухвал Печерського районного суду міста Києва від 29.03.17 р. в рамках кримінального провадження, яке стосується проведення нафтових аукціонів протягом 2013-2015 рр..
Це кримінальне провадження зареєстровано 29 грудня 2016 року. Однак з моменту початку досудового розслідування не проводилося жодних слідчих дій - Генеральна прокуратура України жодного разу не зверталася до компанії навіть із запитом про надання інформації або документів.
«Укрнафта» відкрита до співпраці і сприяння, однак обшуки і постійні перевірки не сприяють продуктивній роботі підприємства. Результатом сьогоднішнього обшуку стане затримка у виплаті заробітних плат співробітникам.
Варто зазначити, що сьогодні Генпрокуратура вилучає документи, велика частина яких вже надавалася Національному антикорупційному бюро і Прокуратурі міста Києва в рамках аналогічних кримінальних справ, що свідчить про неузгодженість роботи правоохоронних органів і дублювання функцій. Подібні дії Генпрокуратури виглядають як невиправдана конкуренція між органами слідства.
Повідомляємо, що співробітники компанії виконують приписи ухвал Печерського районного суду м. Києва і надають необхідні документи в повному обсязі.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також