«Укрнафта» публікує результати 2016 року в сфері охорони праці та промислової безпеки
«Укрнафта» публікує результати 2016 року в сфері охорони праці та промислової безпеки

У 2016 році в ПАТ «Укрнафта» зареєстровано 11 випадків виробничого травматизму, які спричинили тимчасову втрату працездатності. Водночас не було допущено випадків смертельного травматизму, аварій та пожеж. Середній коефіцієнт частоти травматизму з втратою працездатності становить 0,14 на 1 млн відпрацьованих людино-годин (розрахунок цього показника ведеться з квітня 2016 року).

У квітні минулого року компанія впровадила поліпшену систему внутрішнього обліку випадків травматизму і подій в сфері охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища. Система відповідає вимогам українського законодавства і кращим міжнародним практикам у нафтогазовій галузі. Нова система обліку фіксує не тільки травми з втратою працездатності, але також мікротравми, випадки надання медичної і долікарської допомоги, а й потенційно-небезпечні події.

Нова система обліку дозволяє «Укрнафті» порівнювати власні результати з міжнародними стандартами. Це позитивним чином вплине на запобігання подій і втрат, а також на ефективність діяльності компанії.

Наприкінці минулого року «Укрнафта» розпочала впровадження «Золотих правил» безпечної праці. У 2016 році компанія направила на заходи в сфері охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху 152 млн грн., що на 31% більше, ніж у 2015 році.


За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також