«Укрнафта» відновлює буріння на Бугруватівському родовищі

«Укрнафта» відновлює буріння горизонтальної свердловини №535 на Бугруватівському родовищі Сумської області. Введення в експлуатацію очікується в кінці IV кварталу 2016 року. Проектний дебіт свердловини становить 60 тонн нафти на добу. Буріння цієї свердловини було призупинено через відсутність фінансування.

Голова Правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс:

«Буріння нових свердловин - це інвестиції у майбутнє компанії. Наразі ми робимо  перші кроки і плануємо продовжувати  рухатися  в цьому напрямку задля стабілізації нафто- та газовидобутку України».

Найближчим часом планується продовження буріння горизонтальної свердловини №101 на Верхньомасловецькій площі (Львівська обл.) з проектним дебітом 47 тонн на добу. Свердловина буде введена в експлуатацію  в кінці 2016 року.        

Нагадаємо, що ПАТ «Укрнафта» планує наростити обсяги видобутку нафти на існуючих свердловинах за рахунок оптимізації роботи існуючого устаткування. Планується  збільшення глибини спуску та закупка нових, більш високопродуктивних установок ЕВН (електровідцентрових насосів)  з метою підвищення потенціалу кожної свердловини.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також