«Укрнафта» починає реформування системи закупівель

ПАТ «Укрнафта» починає модернізацію системи закупівель. Для більш ефективного контролю над закупівлями Виконавчим віце-президентом з питань технологій та послуг Робертом Уоллі розроблений і буде впроваджений в найближчому майбутньому новий механізм, який дозволить модернізувати і перепроектувати процес закупівель підприємства. Це забезпечить скорочення тривалості тендерних процесів і зробить їх більш ефективними. Крім цього, новий механізм підвищує прозорість і знижує корупційні ризики – ПАТ «Укрнафта» впроваджує звітність про великі закупівлі.

«Ми звернулися за фінансовою та експертною підтримкою до програми, що фінансується урядом Великобританії, оскільки усвідомлюємо, що нам належить реформувати основні економічні процеси в компанії. І навіть при всьому нашому міжнародному досвіді нам не обійтися без допомоги ззовні. Якщо все піде за планом, ми очікуємо впровадження основних елементів процесу в найближчі шість місяців, а повне завершення реорганізації всієї закупівельної системи - до початку 2017 року», – зазначив Роберт Уоллі. 

Орієнтовна вигода від впровадження нової системи складе приблизно 25-50%. Надалі фахівці компанії планують проводити тендери за допомогою електронної платформи, що в рази прискорить тендерний процес і дозволить максимально розширити кількість потенційних учасників тендерів.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби: +38 044 239 14 93

Читайте також